Koniecznie Przeczytaj Tą Stronę w Całości, Aby Odkryć Jak…

– “Krok-Po-Kroku Za Pomocą Jednej Prostej Wtyczki Tworzyć Niesamowite Lejki Sprzedażowe!” –

 

Fakty… Najszybszym SPOSOBEM aby zacząć zarabiać w Internecie, jest zbudowanie listy chętnych do kupna subskrybentów, którym następnie poleca się swoje produkty, usługi lub programy partnerskie.

Ale tutaj dla większości osób pojawia się problem…

Zbudowanie profesjonalnie wyglądających stron wymaga czasu… chyba, że jesteś ekspertem od HTML i potrafisz projektować grafikę… ale to również może kosztować Cię sporo pieniędzy.

 

Właśnie dlatego powstał WP Optins… ULTRA NOWOCZESNA WTYCZKA WORDPRESS DO BUDOWY LISTY KONTAKTÓW, która w zaledwie 5 minut tworzy bardzo ładne i skutecznie strony przechwytujące, strony dziękuję, strony do pobrania materiałów szkoleniowych, a nawet strony sprzedażowe, takie jak ta, którą właśnie czytasz.

Będziesz w szoku jakie to wszystko jest łatwe… ile czasu i pieniędzy dzięki temu zaoszczędzisz… a rezultaty będą powalające…

 

“Zobacz Jak W Dosłownie 5-Minut Za Pomocą Prostej Wtyczki WordPress Tworzyć Ładne I Skuteczne Strony Przechwytujące”

Łatwy W Obsłudze Interfejs Sprawia, Że Wszystko Staje Się
Banalnie Proste!

 

Od dzisiaj możesz tworzyć niesamowite strony przechwytujące, strony potwierdzenia i strony sprzedażowe w pięciu prostych krokach! Wszystko ułożone jest w prostym i łatwym do zrozumienia formacie, tak aby każdy (bez względu na poziom technicznego zaawansowania) mógł z łatwością tworzyć skuteczne strony przechwytujące i podwoić swoją listę kontaktów.

 • Krok 1: Wybierz Szablon
 • Krok 2: Dostosuj Ustawienia Strony
 • Krok 3: Wybierz Opcje Nagłówka
 • Krok 4: Dodaj Tekst
 • Krok 5: Wklej Kod z Autorespondera

 

I Twórz Zabójcze Strony Przechwytujące Takie Jak Ta…

 

Wyobraź sobie, że posiadasz niewyobrażalną moc w zasięgu ręki do tworzenia profesjonalnych stron  (w dosłownie 5 minut), które możesz wykorzystać do różnych kampanii marketingowych, do reklamy, do budowania listy kontaktów, do sprzedawania dowolnych produktów lub usług… bez posiadania jakiejkolwiek wiedzy technicznej!

Sprawdź stopkę powyższej strony przechwytującej… WP OPTINS może automatycznie dodać strony prawne (polityka prywatności itp.) do każdej strony przechwytującej i jaką stworzysz.

 

 Ale To Jeszcze Nie Wszystko…

Możesz również tworzyć strony potwierdzające, strony dziękuję… a nawet strony sprzedażowe (pokażę Ci wszystko krok po kroku na video). I nie zapomnij o nowoczesnych stronach Opt-In typu “Guru Style”, z których korzystają liderzy zza oceanu… Zrobienie tej strony zajęło dosłownie 2 minuty!

Wystarczy dodać obrazek tła (lub skorzystać z naszego), dodać tekst, kod z autorespondera i to wszystko (zobaczysz na video jakie jest to proste).

 

 

Twórz Graficzne Nagłówki w Kilka Sekund

W kilka sekund możesz tworzyć bardzo ładnie wyglądające graficzne nagłówki. Wystarczy dodać prosty tekst, a WP Optins automatycznie zamieni zwykły tekst na bardzo ładnie wyglądający graficzny nagłówek!

Masz również do wyboru 10 różnych stylów graficznych, którymi można zastąpić regularnie wypunktowania na graficzne znaczniki wyboru i strzały.

 

Działa z Każdym Autoresponderem

WP Optins 2.0 działa z każdym autoresponderem (wliczając w to autorespondery instalowane na własnym hostingu). Wystarczy skopiować kod z autorespondera i wkleić go w odpowiednie pole – wtyczka zrobi resztę…

Sprawdź również nowe funkcje, które właśnie
zostały dodane:

 • Dodaj własne tło do każdego szablonu
 • Dodaj własne logo lub stwórz je za pomocą WP Optins!
 • Twórz specjalne strony (np. stronę przekierowania) i dodaj je do swojego lejka sprzedażowego
 • Dodaj przyciski społecznościowe z Facebooka, Google i Twittera
 • Dodaj dowolny kod śledzenia do nagłówka i stopki każdej strony
 • Rób split testy własnych stron i mierz współczynnik konwersji…
 • Twórz strony przechwytujące w 5 minut bez znajomości HTML i bez specjalistycznej wiedzy technicznej!

Dodatkowo WP Optins posiada od dzisiaj Automatyczne Aktualizacje! Pamiętaj również, że dostaniesz instrukcje video krok po kroku jak w kilka minut tworzyć własne lejki sprzedażowe!

 

Dodatkowo Otrzymasz Specjalny Bonus!

 

Marketing na Autopilocie 2.0Poradnik: Marketing na Autopilocie 2.0

Dowiesz się jak i dlaczego działa wielokrotny autoresponder oraz
dodatkowo otrzymasz moich 5 sekretnych kursów na autoresponder,
które będziesz mógł wykorzystać jako własne szkolenia – zaoszczędzisz
dzięki temu masę czasu i pieniędzy!

Wartość tego poradnika to 97 zł (w cenie otrzymujesz również prawa autorskie).

Ale to jeszcze nie wszystko, ponieważ przygotowałem dla Ciebie bonusy o łącznej wartości 4000 zł!

Czytaj dalej…

 

Ile zatem kosztuje WP Optins 2.0?

 

Skoro dotarłeś aż tutaj, to zapewne zauważyłeś wartość jaką WP Optins może wnieść do Twojego biznesu. Kolejne pytanie brzmi… ile to będzie mnie kosztować?

Zaraz odetchniesz z ulgą, ponieważ przekonasz się osobiście, że ta wtyczka jest dostępna praktycznie dla każdego!

Od dzisiaj nie musisz wydawać już 97$ (około 310 zł) na rozwiązania typu optimaizpress itp. Zresztą zobacz sam…

 

Multi Site License – 97 zł… nie zapłacisz tyle!

Jeśli jesteś jak większość osób w Internecie, to zapewne posiadasz już kilka stron i domen internetowych. A dzięki Multi Site License możesz korzystać z WP Optin na każdej swojej stronie internetowej oraz domenie – Twoja inwestycja to tylko $9,97 czyli około 35 zł.

Może zastanawiasz się teraz dlaczego ustawiłem tak niską cenę?

Już wyjaśniam:

WP Optins 2.0 jest obecnie dostępny w języku angielskim i mimo tego, że ta wtyczka jest bardzo prosta w obsłudze, to i tak postanowiłem obniżyć cenę z 97 zł na $9,97  i dorzucić coś ekstra o wartości 4000 zł!

Jeśli skorzystasz z niniejszej propozycji dzisiaj, to dodatkowo otrzymasz instrukcję obsługi krok po kroku, a cena, która będzie obowiązywać to tylko $9,97.

 

Ta Wtyczka Naprawdę Działa – Pozwól, że Ci To Udowodnię!

 

Słuchaj, mogę się założyć, że kupiłeś w przeszłości nie jedno oprogramowanie, które nie działało od razu po wyjęciu z pudełka – albo w ogóle nie działało tak jak powinno.

Tą wtyczkę osobiście testowałem na kilkunastu wersjach WordPressa, a nawet zbudowałem na niej system do budowy e-biznesu… Jednak mimo pewności, że WP Optins jest skuteczny, postanowiłem że będziesz całkowicie chroniony przez…

 

100% Gwarancję Satysfakcji

 

WP

.

LUB

.

WP Optins 2.0 w Pakiecie!

Odbierz WP Optins 2.0 w pakiecie! Postanowiłem od razu dać Ci wszystko to, co jest niezbędne do zbudowania dochodowego biznesu w domu… wartość tego pakietu wynosi już ponad 4000 zł, ale Ty tyle nie zapłacisz. Ba! Mi nawet nic nie zapłacisz!

Wykonaj poniższe 2 kroki, aby uzyskać dostęp do Wp Optins 2.0 oraz systemu All-In-One i Akademii E-Biznesu (znajdziesz tutaj wszystkie niezbędne szkolenia oraz narzędzia do budowy e-biznesu) o łącznej wartości ponad 4000 zł…

 

 

KROK 1:

Wystarczy, że dołączysz do mojego zespołu w GVO HostThenProfits. GVO to jeden z najbardziej dochodowych programów partnerskich na rynku. Wystarczy rozejrzeć się dookoła, aby się przekonać, że prawie każdy kto odnosi sukcesy w Internecie jest członkiem GVO.

Dodatkowo GVO oferuje Ci niezbędne i profesjonalne narzędzia do budowy Twojego E-Biznesu w Internecie – hosting na strony i blogi, profesjonalny autoresponder, video hosting, pokój konferencyjny do webinarów oraz wiele więcej (ja osobiście korzystam już w 100% z GVO).

Koszt dołączenia do GVO, to zaledwie około 34 zł … (4000 zł a 34 zł… duża różnica, prawda?).

 

>> Dołącz Teraz Do GVO <<

 

 

KROK 2:

Wyślij mi na maila swój login z GVO…

Jak tylko dołączysz do GVO, to będziesz gotowy, aby skorzystać z naszego Systemu do Budowy E-Biznesu oraz z WP Optins 2.0.

Po zatwierdzeniu Twojego zgłoszenia otrzymasz dostęp do WP Optins 2.0 oraz

– Dodatkowo dostaniesz (jako bezpłatny bonus) własną stronę internetową, profesjonalnie przygotowaną kampanię e-mail (tekst + filmy video), bonusowe szkolenia o łącznej wartości min. 997 zł (wartość tego pakietu cały czas wzrasta), instrukcję obsługi + strategie działania dla początkujących osób, Coaching 1na1 (wartość 1000 zł), profesjonalny Call Center do dyspozycji oraz moje osobiste wsparcie.

Cała wartość tego pakietu to ponad 4000 zł (cały czas dodajemy nowe narzędzia i usprawniamy system).

A więc na co jeszcze czekasz???

Zacznij zarabiać już dzisiaj ! Oczywiście korzystając z WP Optins 2.0 w pakiecie z All-In-One Business System:

Kliknij tutaj i wyślij mi swój login z GVO (maksymalnie po 24h otrzymasz dostęp do WP Optins 2.0 oraz pozostałych bonusów o łącznej wartości 4000 zł) >>>

 

Gwarantuję, że tak jak ja zakochasz się w tej wtyczce! Wystarczy pomyśleć o tych wszystkich możliwościach, które dostaniesz za tak niską cenę…

 

Pozdrawiam,
Paweł Grzech

 

 


Copyright 2017 | Paweł Grzech | AllinOne 3.0 |. All rights reserved.