rewolucja_w_mlm

Czy Chcesz Poznać SekretyKtórych Większość Osób NIGDY Się Nie Nauczy i Stworzyć Sobie Za Pomocą Internetu Długotrwały, Stabilny i Pasywny
Dochód
?

Czy wiesz co sprawia, że niczym magnes zaczynasz przyciągać nowych współpracowników do swojego Biznesu MLM ?

Czy masz już sposób, aby wyróżniać się na tle
swojej konkurencji?

 

1) Jeśli Masz Już Dosyć Uganiania Się Za Potencjalnymi Współpracownikami…

… Jeśli drażni Cię to, gdy widzisz coraz więcej osób odnoszących sukcesy w marketingu sieciowym, a Ci nadal nie wychodzi, to znajdziesz tutaj coś dla siebie.

Nauczysz się:

 • Jak za pomocą onlinowych technik przebudować od podstaw swój cały Biznes MLM i odnieść upragniony sukces. Tutaj nie chodzi o psychologiczne brednie, tylko o konkretne strategie i metody budowy biznesu, które pomogły już tysiącom networkerów na całym świecie.

 

2) Drogi Networkerze:

 • Masz już dosyć zawracania głowy swojej rodzinie i znajomym
   
 • Wydałeś kupę kasy na różne broszury, ulotki, prezentacje biznesowe itd.
   
 • Jesteś zrozpaczony, ponieważ nawet droga reklama w Internecie nie zapewniła Ci żadnych nowych współpracowników…

… nie tak dawno mogłem powiedzieć dokładnie to samo o sobie.

Fundamenty, na których bazuje mój poradnik posiadają setki zwolenników na całym świecie – wliczając w to największych Guru marketingu sieciowego, jak np. Mike Dillard czy Jacek Dudzic w Polsce.

 

3) Gdy Zaczynałem Moją Karierę w Marketingu Sieciowym, To…

… miałem ogromny problem z pozyskaniem nawet jednego współpracownika !

Miałem wtedy 22 lata i przez 2 lata w marketingu sieciowym pozyskałem zaledwie tylko dwóch współpracowników.

Obojętnie jak mocno się starałem, obojętnie co robiłem, to i tak nie byłem wstanie odnieść upragnionego sukcesu. Mimo, że pracowałem bardzo ciężko i mimo, że słuchałem wszystkich rad mojego sponsora i upline.
 
Jeździłem prawie na każde spotkanie, robiłem prezentacje biznesowe w domu i zapraszałem gości na szkolenia z liderami, inwestowałem co miesiąc każdą złotówkę w książki, płyty CD i w reklamę.

Gdy opowiedziałem o tym mojemu upline – o tym, że moja lista kontaktów się wyczerpała i nie wiem co mam dalej robić, to usłyszałem coś takiego… 

… musisz robić coś źle. Nasz system można bez problemu zduplikować, przecież już “tyle osób odniosło dzięki temu sukces”. Musisz być po prostu pozytywnie nastawiony, musisz sobie wyznaczyć więcej celów, przesłuchać więcej płyt CD, rozmawiać z większą ilością osób (w szkole, pracy, na ulicy, w sklepie, u cioci itd.) i nie przejmować się tym, co o tobie myślą

Ale te wszystkie metody zamiast pomagać, tylko coraz bardziej czyściły moją kieszeń i demotywowały mnie do działania.

I szczerze mówiąc zniechęciłem się do tej branży na dobre kilka miesięcy.

Ale pewnego dnia natrafiłem na strony jednego z najlepszych specjalistów od internetowego MLMu na świecie i poznałem metody, które całkowicie odmieniły mój biznes.

Na początku byłem bardzo negatywnie nastawiony. Myślałem, że jest to kolejny pseudo lider, który będzie mi kazać “polecać” a nie “sprzedawać”. Myślałem, że jest to koleś, który znowu mi powie, że mam rozmawiać z większą ilością osób… na szczęście nie miałem racji. Poznałem zupełnie nowe i sekretne metody, które otwierają drzwi, o których istnieniu nawet nie wiedziałem. Nauczyłem się, jak przyciągać ludzi do siebie, zamiast samemu uganiać się za nimi i robić prezentacje biznesowe.

Jedyny problem polegał na tym, że te metody były głównie przystosowane do amerykańskiego rynku. Dlatego na ich podstawie postanowiłem stworzyć system, który również i u nas pomoże Ci pozyskiwać nowych współpracowników i generować gotówkę, nawet gdy ktoś powie nie do Twojego biznesu MLM.

Bez zaczepiania obcych ludzi na ulicy.

Bez zawracania głowy Twojej rodzinie, znajomym i sąsiadom.

I bez wyrzucania pieniędzy w błoto.

Może jesteś teraz nastawiony negatywnie, ale koniecznie czytaj dalej, ponieważ i tak nie masz nic do stracenia.

 

4) Dokładnie Cię Rozumiem…

… jeśli jesteś trochę zagubiony patrząc na bilans swoich przychodów i wydatków w marketingu sieciowym. Jeśli stosowałeś dotychczas metody ze starej Szkoły Biznesu MLM – lista rodziny i znajomych, inwestowanie kasy w reklamę (ulotki, broszurki itd.), podróżowanie z jednego miasta do drugiego – to jesteś już prawdopodobnie kompletnie spłukany… zanim staniesz się tak dobry, aby całkiem pokryć miesięczne koszty związane z Twoim biznesem.

To oznacza, że przez całe życie będziesz musiał rekrutować, aby kompletnie nie splajtować.

Stare metody działały dobrze w czasach, gdy Twoi rodzice albo i nawet dziadkowie, współpracowali jeszcze z firmą Amway… ale teraz, w czasach cyberprzestrzeni, nowi współpracownicy pozostają w biznesie tylko 1-3 miesiące, a ty w tym czasie nawet nie masz szans, aby pokryć swoje miesięczne wydatki.

Wszystko zmieniło się w bardzo szybkim tempie od czasów powstania Internetu. I to wcale nie jest Twoja wina, że dzisiaj tradycyjne metody budowania biznesu już nie działają.

Co za pech… ponad 90% osób w branży marketingu sieciowego, zarabia bardzo mało lub nic nie zarabia.

Ale na horyzoncie pojawiła się nadzieja.

Dzięki metodzie, którą tutaj poznasz, nie będziesz już musiał:

    * Biegać z torbą pełną produktów od domu do domu

    * Zaczepiać obcych ludzi na ulicy

    * Denerwować swojej rodziny i znajomych

Zamiast tego wykorzystamy coś, co nazywam Strategią OZK (oferta zwrotu kosztów).

To jest właśnie sekret, którego udało mi się odkryć, i który sprawił, że setki osób na całym świecie osiągnęło niezależność finansową.

 

5) Zobacz Czego Dowiesz Się z Tego Poradnika:

 • Jak za pomocą Internetu zainteresujesz o wiele więcej osób swoim biznesem  MLM, niż w realu przez całe Twoje życie.
 • Dlaczego ludzie będą sami prosić Cię o prezentację możliwości biznesowych, gdy wypozycjonujesz się już jako Trener-MLM.
 • Dlaczego nikt nie chce podjąć z Tobą współpracy, gdy mówisz ludziom, że Twoja firma jest bez konkurencyjna na rynku (masz najlepsze produkty itd.) i jakie informacje zamiast tego mogą ich do ciebie przekonać.
 • Jak budować ten biznes w nowoczesny sposób i nigdy więcej nie musieć “polecać” i “sprzedawać”.
 • Dlaczego kluczem do Twojego sukcesu, jest oferowanie taniego rozwiązania i systemu, a nie możliwości biznesowych.
 • Kto należy do Twojej grupy docelowej (możesz się zdziwić).
 • Jaki błąd popełnia ponad 90% osób w marketingu sieciowym i jak możesz się wyróżniać na tle swojej konkurencji.
 • Jak za pomocą odpowiednich taktyk marketingowych, zmniejszyć Twoje miesięczne koszty nawet o 80%.
 • Jak stworzyć Newsletter, który odmieni Twój biznes.
 • Ale to jeszcze nie wszystko…

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że ten sekret w Polsce odkryła tylko nieliczna grupka osób, ale w USA był on już testowany tysiące razy i jest uważany przez największych ekspertów za najważniejszy i kluczowy fundamentem ich sukcesu.

I nie przejmuj się tym co mówi większość osób, że w Internecie nie da się budować relacji, że trzeba zrobić listę swojej rodziny i znajomych… ponieważ ten sekret, którym chce się z Tobą podzielić to metody, dzięki którym prawdziwi liderzy potrafili w ciągu kilku lat wypracować sobie dochód składający się z kilkudziesięciu tysięcy miesięcznie.

To już nie są te same czasy, w których wychowywali się Twoi rodzice czy dziadkowie.

Ale wiesz co…

Ty też możesz się tego nauczyć – obojętnie z jaką firmą współpracujesz. 

Jeśli wykorzystasz metody zawarte w tym poradniku, to automatycznie zaczniesz przyciągać coraz więcej kontaktów do swojego biznesu

Ta metoda jest właśnie tym brakującym kawałkiem układanki, o którym wiedzą tylko najlepsi liderzy w branży marketingu sieciowego.

A może myślisz, że to jest dla ciebie za trudne? Jednak w rzeczywistości wszystko jest łatwiejsze niż Ci się wydaje.

Nie musisz już biegać z torbą pełną produktów od domu do domu, nie będziesz już obgadywany przez ludzi ze swojego otoczenia.

Przestań jeździć po całym kraju i inwestować swoje oszczędności w kontakty, które jak tylko dzwonisz odkładają słuchawkę od telefonu.

 

6) Zacznij Się Wreszcie Dobrze Bawić Budując Swój Biznes MLM

I mimo, że nie da się zapakować wszystkich sekretów do jednej książki, to udało mi się najważniejsze z nich opisać w tym poradniku:

 

Rewolucja w MLM

Ten oto poradnik zawiera sekrety największych liderów w branży marketingu sieciowego.

Metody, które są zawarte w tym poradniku zdążyły już odmienić życie tysięcy networkerów na całym świecie – nawet tych, którzy nigdy nie potrafili zasponsorować nawet jednej osoby do swojego biznesu.

 

Zanim jednak przejdziesz dalej, to upewnij się czy ten poradnik jest faktycznie dla Ciebie

Metody tutaj zawarte są tylko dla osób, które:

* Mają już dosyć nawiązywania kontaktów z ludźmi, którzy i tak nie nadają się do jakiegokolwiek biznesu,

* Nie chcą już aby wszyscy dziwnie się na nich gapili i obgadywali za plecami,

* Zastanawiają się przez cały czas, czy pieniądze, które włożyli w rozwój swojego biznesu MLM, kiedykolwiek się zwrócą.

Po przeczytaniu i przeanalizowaniu tego poradnika, to ludzie sami będą Cię prosić o możliwość prezentacji biznesowej.

A większość tych osób, które teraz wyśmiewają się za Twoimi plecami (że zajmujesz się jakimś “łańcuszkiem szczęścia” albo “piramidą finansową“) przyjdą do ciebie i będą Cię błagać, będą chcieli wiedzieć jak również i oni mogą zarabiać tyle kasy co ty.

Jeśli tylko wejdziesz w posiadanie tego poradnika, to uzyskasz informacje, z których będziesz mógł korzystać przez całe swoje życie. Zdobędziesz umiejętności, których nikt nigdy nie będzie mógł Ci zabrać.

To naprawdę nie jest takie trudne…

Zanim się obejrzysz będziesz mieć już swojego pierwszego współpracownika… później następnego itd., itd.

W przeciągu kilku miesięcy możesz wybudować sobie naprawdę solidny zespół współpracowników, który będzie generować dla ciebie tak bardzo pożądany przez wielu pasywny dochód – niezależnie od tego gdzie akurat jesteś i co robisz.

 

7) Komu Ten Poradnik Się Nie Przyda?

Radzę Ci nie korzystać z metod zawartych w tym poradniku jeśli:

* Po przeczytaniu jakiegoś poradnika lub książki, odstawiasz ją na półkę i pozwalasz aby zaległa kurzem,

* Jesteś już liderem i nie chcesz dalej powiększać swojego zespołu,

* Uważasz, że możesz zrezygnować z Internetu i możliwości jakie Ci oferuje.

Czym odróżnia się ten poradnik od całej reszty?

Tutaj nie chodzi o to, aby kogoś przekonywać do branży marketingu sieciowego albo dlaczego MLM to najlepszy sposób, aby stworzyć sobie solidny i długotrwały pasywny dochód. Tutaj chodzi o coś zupełnie innego. Mianowicie, aby dać ludziom, którzy już znają branżę marketingu sieciowego i wieżą w ten biznes, narzędzie do ręki, z którym szybko i efektywnie odniosą sukces.

 

8) Kim Jestem i Czym Się Zajmuję?

Paweł Grzech i jego pomysł na dochodowy biznes w domuNazywam się Paweł Grzech i pierwszą rzeczą jaką musisz o mnie wiedzieć jest to, że jestem zwykłym facetem z małego miasteczka w Wielkopolsce.

Moją przygodę z MLM rozpocząłem kilka lat temu na studiach, gdy mój kolega przedstawił mi całą branże marketingu sieciowego i pokazał możliwości jakie drzemią w tym biznesie.

Tym co mnie odróżnia od innych osób myślę, że jest pracowitość i dążenie do celu.
Zobacz kilka moich projektów:

1. pgrzech.eu – blog nowoczesny mlm

2. ebiznesdlakazdego.pl – podstawy eBiznesu

3. zostan-blogerem.eu – bloguj z pasją

4. atrakcyjny-email-marketing – jak budować listę adresową

5. akademia-marketingu.info – akademia nowoczesnego marketingu

6. i wiele wiele więcej

Osobiście korzystam z metod opisanych w tym poradniku, które całkowicie odmieniły mój biznes. I jeśli Ty dobrze wykorzystasz te metody u siebie, to również i dla ciebie może to być tak wielki przełom jaki był w moim przypadku.

 

9) Jak Pobrać Ten Pakiet i Kiedy Zostanie Dostarczony?

Nie sprzedaję Rewolucja w MLM pojedynczo, ponieważ postanowiłem od razu dać Ci wszystko to, co jest Ci niezbędne do zbudowania dochodowego biznesu w Internecie… wartość tego pakietu wynosi już ponad 4000 zł, ale Ty tyle nie zapłacisz. Ba! Mi nawet nic nie zapłacisz!

Wykonaj poniższe 2 kroki, aby uzyskać dostęp do Rewolucja w MLM oraz systemu All-In-One i Akademii E-Biznesu (znajdziesz tutaj wszystkie niezbędne szkolenia oraz narzędzia do budowy e-biznesu) o łącznej wartości ponad 4000 zł…

_______________

KROK 1:

Wystarczy, że dołączysz do mojego zespołu w GVO HostThenProfits. GVO to jeden z najbardziej dochodowych programów partnerskich na rynku. Wystarczy rozejrzeć się dookoła, aby się przekonać, że prawie każdy kto odnosi sukcesy w Internecie jest członkiem GVO.

Dodatkowo GVO oferuje Ci niezbędne i profesjonalne narzędzia do budowy Twojego E-Biznesu w Internecie – hosting na strony i blogi, profesjonalny autoresponder, video hosting, pokój konferencyjny do webinarów oraz wiele więcej (ja osobiście korzystam już w 100% z GVO).

Koszt dołączenia do GVO, to zaledwie około 34 zł … (4000 zł a 34 zł… duża różnica, prawda?).

 

>> Dołącz Teraz Do GVO <<

 

 

KROK 2:

Wyślij mi na maila swój login z GVO…

Jak tylko dołączysz do GVO, to będziesz gotowy, aby skorzystać z naszego Systemu do Budowy E-Biznesu oraz z poradnika Rewolucja w MLM.

Po zatwierdzeniu Twojego zgłoszenia otrzymasz również dostęp do…

– Dodatkowo dostaniesz (jako bezpłatny bonus) własną stronę internetową, profesjonalnie przygotowaną kampanię e-mail (tekst + filmy video), bonusowe szkolenia o łącznej wartości min. 997 zł (wartość tego pakietu cały czas wzrasta), instrukcję obsługi + strategie działania dla początkujących osób, Coaching 1na1 (wartość 1000 zł), profesjonalny Call Center do dyspozycji oraz moje osobiste wsparcie.

Cała wartość tego pakietu to ponad 4000 zł (cały czas dodajemy nowe narzędzia i usprawniamy system).

A więc na co jeszcze czekasz???

Zacznij zarabiać już dzisiaj ! Oczywiście korzystając z poradnika Rewolucja w MLM w pakiecie z All-In-One Business System:

>>> Kliknij tutaj i wyślij mi swój login z GVO (maksymalnie po 24h otrzymasz dostęp do Rewolucja w MLM oraz pozostałych bonusów o łącznej wartości 4000 zł) <<<

_______________

 

Paweł Grzech
Autor Nowoczesny MLM

AllinOne Business System
pawelgrzech.pl

 

 

 

 

 

P.S.
Tak już niedługo może wyglądać Twój dzień pracy:

Wyobraź sobie, że wstajesz rano wypoczęty, robisz swój ulubiony napój i włączasz swojego laptopa. Czytasz maile i bardzo się cieszysz ponieważ w nocy gdy sobie smacznie spałeś, ktoś kto chce zmienić swoje życie na lepsze pisze do ciebie i prosi o możliwość prezentacji Twojego biznesu mlm. To jest jeden z tych momentów gdy mile wspominasz, że odkryłeś poradnik “Rewolucja w MLM”

Czasy pisania listy wszystkich znajomych i całej rodziny już dawno przeminęły. Cieszysz się ponieważ Twój zespół zwiększa się z dnia na dzień, a dzięki temu również i Twój pasywny dochód. Nareszcie znajdujesz się dokładnie w tym miejscu, w którym zawsze chciałeś być.

To oczywiście daje Ci potężnego kopa do działania aby jeszcze powiększyć swój zespół. Wykonujesz swoje dzienne zadania pełen energii i pasji oraz cieszysz się życiem!

 

P.P.S.
… Jeśli nadal to czytasz, to wychodzę z założenia, że interesujesz się moim poradnikiem.

Pamiętaj, że każda akcja niesie za sobą reakcję. Jak zatem chcesz odnieść sukces w marketingu sieciowym i cokolwiek zmienić jeśli nie podejmujesz żadnej akcji i nie dajesz sobie nawet szansy?

_______________

Podejmij decyzję oraz kliknij w przycisk poniżej i poznaj już za 15 minut Marketing Sieciowy 21 wieku!

Rewolucja w MLM

 

KROK 1:

Wystarczy, że dołączysz do mojego zespołu w GVO HostThenProfits. GVO to jeden z najbardziej dochodowych programów partnerskich na rynku. Wystarczy rozejrzeć się dookoła, aby się przekonać, że prawie każdy kto odnosi sukcesy w Internecie jest członkiem GVO.

Dodatkowo GVO oferuje Ci niezbędne i profesjonalne narzędzia do budowy Twojego E-Biznesu w Internecie – hosting na strony i blogi, profesjonalny autoresponder, video hosting, pokój konferencyjny do webinarów oraz wiele więcej (ja osobiście korzystam już w 100% z GVO).

Koszt dołączenia do GVO, to zaledwie około 34 zł … (4000 zł a 34 zł… duża różnica, prawda?).

 

>> Dołącz Teraz Do GVO <<

 

 

KROK 2:

Wyślij mi na maila swój login z GVO…

Jak tylko dołączysz do GVO, to będziesz gotowy, aby skorzystać z naszego Systemu do Budowy E-Biznesu oraz z poradnika Rewolucja w MLM.

Po zatwierdzeniu Twojego zgłoszenia otrzymasz również dostęp do…

– Dodatkowo dostaniesz (jako bezpłatny bonus) własną stronę internetową, profesjonalnie przygotowaną kampanię e-mail (tekst + filmy video), bonusowe szkolenia o łącznej wartości min. 997 zł (wartość tego pakietu cały czas wzrasta), instrukcję obsługi + strategie działania dla początkujących osób, Coaching 1na1 (wartość 1000 zł), profesjonalny Call Center do dyspozycji oraz moje osobiste wsparcie.

Cała wartość tego pakietu to ponad 4000 zł (cały czas dodajemy nowe narzędzia i usprawniamy system).

A więc na co jeszcze czekasz???

Zacznij zarabiać już dzisiaj ! Oczywiście korzystając z poradnika Rewolucja w MLM w pakiecie z All-In-One Business System:

>>> Kliknij tutaj i wyślij mi swój login z GVO (maksymalnie po 24h otrzymasz dostęp do Rewolucja w MLM oraz pozostałych bonusów o łącznej wartości 4000 zł) <<<

_______________

 

 


Copyright 2017 | Paweł Grzech | AllinOne 3.0 |. All rights reserved.