Kliknij Tutaj, Dołącz do Akademii GVO, Hostuj i Zarabiaj >>>

 

GVO (Global Wirtualna Opportunities) to spółka należąca do Joela Theriena, który posiada już ponad 12 lat doświadczenia w marketingu sieciowym i marketingu internetowym.

GVO bardzo szybko wywołał wiele szumu na arenie marketingu internetowego i w branży mlm ze względu na fakt, że jest to jedyna firma, która posiada odpowiednie Know How oraz doświadczenie, aby połączyć potęgę marketingu sieciowego i marketingu internetowego w jeden świetnie działający system, który oferuje niesamowite możliwości.

 

Co sprawia, że GVO staje się tak atrakcyjne?

Nie ma tutaj jednoznacznej odpowiedzi:

Przede wszystkim, gdy zaopatrzysz się w pakiet hostingowy GVO otrzymujesz dodatkowo wiele usług, takich jak nieograniczony i zaawansowany autoresponder, easy video producer czyli wideo hosting gdzie przy wykorzystaniu przeglądarki możesz nagrywać wiadomości wideo, wybierać motywy graficzne itd. (jest to Twój własny hosting wideo), pełny system audio i wideokonferencji, oprogramowanie monitorujące przestoje oraz dostęp do Akademii Nowoczesnego Marketingu, gdzie nauczymy Cię wszystkiego, co ważne w eBiznesie.

Te narzędzia nie tylko znajdują się w jednym miejscu, ale to oznacza również znaczne oszczędności w porównaniu do kupna wszystkich tych usług oddzielnie.

Po drugie, będziesz miał możliwość uczestniczenia w wielopoziomowym planie wynagrodzenia (coś na wzór mlm), który jest czymś znacznie większym od zwykłego programu partnerskiego. Pozwól mi wyjaśnić:

 

Jak można na tym zarobić?

Aby zmotywować Cię do aktywnej promocji tego biznesu, firma GVO płaci 50% prowizji w pierwszym miesiącu osób bezpośrednio przez Ciebie zarejestrowanych. Załóżmy, że w trakcie jednego miesiąca zarejestrujesz 10 osób – dostaniesz 50% prowizji od nich plus prowizje od wszystkich osób ze swojej grupy, którzy są dłużej niż miesiąc.

Od drugiego miesiąca możesz otrzymywać bonusową, 20-procentową prowizję – tzw. bonus dopasowany. Nie tylko otrzymasz standardowe 5% do dziesięciu poziomów w dół, ale też 20% od wypłat zarobionych przez swoich bezpośrednio zasponsorowanych osób, również aż do dziesięciu poziomów pod Tobą.

A gdy będziesz mieć już 14 osób w swoim zespole, to możesz stworzyć w swojej strukturze dodatkowo tzw. Profit Position (po polsku pozycja profitowa ) i czerpać w ten sposób dodatkowe zyski.

 

Jaka jest gwarancja, że ludzie zostaną na dłużej?

Jeśli działasz już od jakiegoś czasu w internecie i myślisz poważnie o budowie swojego internetowego imperium, to zapewne wiesz, że są to narzędzia, bez których ani ty ani żaden inny marketer internetowy nie będzie wstanie budować i rozwijać swojego biznesu. Tych narzędzi używa się na co dzień i to jest właśnie klucz do sukcesu.

Za pomocą tego modelu biznesowego będziesz wstanie zbudować dużą grupę aktywnych użytkowników, którzy będą codziennie używać tych narzędzi do rozwijania własnego biznesu.

Jak mogę dołączyć?

Otrzymujesz możliwość przetestowania tych nowoczesnych i nie zbędnych w pracy każdego marketera narzędzi, zanim jeszcze zdecydujesz się na dłuższy pobyt.

Wystarczy zapłacić 1,00 $ dzisiaj i to daje Ci pełny dostęp do wszystkich usług i funkcji przez cały 14 dniowy okres próbny.

Mam nadzieje, że znajdziesz tutaj wszystko, czego szukasz pod jednym dachem.

Do zobaczenia po drugiej stronie!

 

PS.

Kliknij Tutaj, Dołącz do Akademii Nowoczesnego Marketingu, Hostuj i Zarabiaj >>>