jak i dlaczego działa wielokrotny autoresponder?Autoresponder to zaawansowany system przechwytywania kontaktów, który jest integralną częścią każdego biznesu w Internecie (a przynajmniej powinien być).

 

Zobacz jak budować eBiznes na Autopilocie >>>

 

Zazwyczaj skierowanie dużego strumienia odwiedzin na Twoją stronę, będzie wymagać znacznej inwestycji czasu, pieniędzy i dużego wysiłku marketingowego. Zatem zrozumiałe jest, że wyciśnięcie maksimum z jednej wizyty Twojej strony, jest najważniejsze w długofalowym sukcesie Twojego eBiznesu.

W ostatnim czasie powszechna stała się następująca zasada: zbierz dane osób odwiedzających Twoją stronę internetową i utrzymuj z nimi regularny kontakt za pomocą np. Newslettera. I jednym z lepszych sposobów aby tego dokonać,  jest właśnie wykorzystanie wielokrotnego autorespondera do budowania listy kontaktów. Autoresponder to wspaniałe narzędzie, które automatycznie dodaje kontakty do Twojego Newslettera, budując w ten sposób bazę danych wszystkich użytkowników, którzy chcieli dołączyć do danej listy.

Statystyki pokazują, że większość ludzi niczego nie kupi za pierwszym razem. Ogólnie przyjął się taki standard, że potrzeba około 7 kontaktów, zanim ktoś podejmie decyzję zakupu. Innymi słowy, można wykonać masę pracy aby przyprowadzić kogoś na Twoją stronę lub bloga, ale jeśli nie pozostaniesz w ciągłym kontakcie z nim i nie będziesz regularnie prezentować mu swojego produktu, to Twój początkowy wysiłek może zostać bardzo szybko zmarnowany.

Autoresponder dba o to, będąc nowoczesnym narzędziem, za pomocą którego możesz w łatwy sposób przełapywać nowych subskrybentów i utrzymywać z nimi kontakt.

A posiadanie autorespondera w ramach Twojej internetowej działalności, jest już praktycznie koniecznością. Jeśli Twój hosting może zapewnić Ci łatwy dostęp do nowoczesnych narzędzi marketingowych oraz pomoc w tworzeniu takiego systemu przechwytującego w celu zmaksymalizowania Twoich zysków i zaoszczędzenia pieniędzy, to prawdopodobnie znalazłeś odpowiednie miejsce do budowy i rozwoju Twojego eBiznesu.

A jeśli chcesz zobaczyć jak skutecznie wykorzystać autoresponder w praktyce, to koniecznie kliknij w ten link:

Jak budować eBiznes na auto-pilocie >>

co to jest autoresponder?