hostuj, zarabiaj i dołącz do akademii gvoNie wiem czy wiesz, ale jakiś czas temu wspólnie z Jackiem Dudzicem rozpoczęliśmy pewien eksperyment marketingowy, którego skutki całkowicie przerosły nasze oczekiwania.

Teraz postawiliśmy sobie za cel aby spenetrować oraz zdominować rynek Polski i właśnie w tym celu stworzyliśmy Akademię Nowoczesnego Marketingu, do której serdecznie Cię zapraszam.

W ramach Akademii Marketingu będziemy regularnie organizować webinary szkoleniowe, na których nauczymy Cię marketingu internetowego, czyli: jak skutecznie promować się w Internecie, jak budować listę kontaktów, jak wykorzystań nowoczesne narzędzia do budowy ebiznesu, jak generować ruch na strony oraz wiele wiele innych rzeczy !

 

Ważne ogłoszenie dotyczące Twoich prowizji…

GVO - Host Then Profits

Rejestracja do Akademii GVO znajduje się tutaj

 

 

 

Zobacz co dostaniesz po rejestracji:

+ Wielokrotny autoresponder, gotowe szablony stron przechwytujących (wystarczy jedno kliknięcie, aby stworzyć własną stronę), pokój webinarowy, konto hostingowe resellerskie (z możliwością utworzenie do 4 kont klienckich) , video hosting (z możliwością nagrywania filmów z poziomu przeglądarki), tzw. Blogger Builder (wystarczą 2 kliknięcia i masz już swojego bloga) oraz oczywiście dostęp do szkoleń z Akademii Nowoczesnego Marketingu.

+ Dodatkowo otrzymasz dostęp do zamkniętego Bloga pełnego szkoleń z eBiznesu (wartość 3997 zł i cały czas rośnie).

Przejdziesz tutaj gruntowne szkolenie marketingowe: dowiesz się jak skutecznie promować GVO i zdobywać nowych partnerów; otrzymasz gotowy mailing, który będziesz mógł wykorzystać do swoich kampanii; poznasz największe sekrety skutecznego email marketingu; dowiesz się jak skutecznie blogować oraz wiele wiele więcej – wszystko w jednym!

To wszystko za jedyne 9,97 $ na miesiąc

dołącz do akademii gvo

Kliknij teraz Tutaj i dołącz do Akademii GVO >>