Jak szybko i skutecznie budować listę kontaktów za pomocą nowoczesnych narzędzi GVO

Email Marketing… Lista kontaktów to złoto internetu…

A sprzedaż w internecie jest tak naprawdę łatwa – musisz tylko:

* Sprowadzić ruch na stronę lub bloga

* I zrobić ze swoich czytelników klientów.

Ale co dzieje się gdy ktoś wyląduje np. na Twoim blogu? Niestety dokładnie w tym miejscu dużo osób popełnia…

  • Swój największy błąd w eBiznesie:
  • Nie buduje listy kontaktów!

Ponad 90% odwiedzających Twoją stronę nigdy nie kupi za pierwszym razem. A jeśli Twoja strona od razu nie zalicza się do faworytów, to prędzej czy później ludzie ją opuszczą i bardzo mało kiedykolwiek na nią powróci.

Dlatego jeśli nie posiadasz systemu, aby regularnie kontaktować się ze swoimi czytelnikami, to stracisz bardzo dużo potencjalnych klientów (nawet ponad 95%). Łatwo policzyć, że w takich okolicznościach zarobisz oczywiście o wiele mniej.

Dlatego musisz zbierać adresy email swoich czytelników. Ponieważ tylko w taki sposób będziesz wstanie zbudować z nimi pozytywne relacje, zdobędziesz ich zaufanie i stworzysz sobie markę prawdziwego eksperta.

Budowanie listy kontaktów jest dużo łatwiejsze od sprzedaży!

jak i dlaczego działa wielokrotny autoresponderProste, prawda? Ktoś, kto nie jest gotów, aby powierzyć Ci swój adres email, na pewno nic od Ciebie nie kupi. Niestety nie zbudujesz dochodowego eBiznesu, jeśli nie będziesz budować listy kontaktów.

To wcale nie jest takie trudne, gdy posiadasz odpowiednie narzędzia:

GVO to jedyny provider hostingowy, który zautomatyzuje Twój eBiznes i zaopatrzy Cię w profesjonalne narzędzia do budowania listy kontaktów. Jest to cały zestaw narzędzi zgromadzonych pod jednym dachem:

  1. Budowa listy jest tutaj bardzo prosta: wystarczy, że wkleisz gotowy formularz w wybrane miejsce na blogu i dodasz tam odpowiedni tekst (np. Zapisz się na Newsletter).
  2. Od tej chwili wszystkim zajmie się Twój wielokrotny autoresponder: przechwyci każdy adres email i zakoduje go w swojej bazie danych. Automatycznie – bez Twojej ingerencji.
  3. Jeśli masz jakiś gratisowy produkt do pobrania (np. darmowego eBooka lub film video), który oferujesz w zamian za adresy emial swoich czytelników, to taki cały proces wymiany również odbywa się w kilku prostych krokach (automatycznie).
  4. Budowaniem relacji z Twoimi subskrybentami również zajmuje się autoresponder – zobacz jak działa mój autoresponder >>
  5. Twoje wszystkie szkolenia, Newsletter i mailingi np. specjalne oferty produktów itp. wysyła oczywiście Twój Autopilot.
A teraz mam do Ciebie ważne pytanie:

Kto oprócz GVO może zaopatrzyć Cię w profesjonalny wielokrotny autoresponder na Twoim koncie hostingowym, który będzie kontaktować się z Twoimi potencjalnymi klientami i współpracownikami 24h na dobę, 7 dni w tygodniu i 12 miesięcy w ciągu roku – bez wydawania dodatkowy pieniędzy (dodatkowo dostaniesz cały pakiet niezbędnych narzędzi do budowy eBiznesu – wszystko w jednym miejscu).

W eBiznesie nigdy nie możesz zachowywać się biernie…

Jak budować eBiznes w 21 wieku… i czekać aż ktoś (poważnie zainteresowany Twoim biznesem), powróci z własnej woli na Twojego bloga po więcej informacji. Wierzyć w coś takiego może graniczyć z finansową katastrofą.

Twój cały marketing musi być AKTYWNY… inaczej mówiąc:

to Ty musisz być osobą, która zadba o ponowny kontakt. Dzięki temu doprowadzisz do przedsprzedaży, co następnie prowadzi do sprzedaży Twoich produktów lub podjęcia współpracy. Nawet w snach nie możesz o tym myśleć, aby pozostawić to swoim czytelnikom.

A przecież w internecie mamy do dyspozycji jedno z najlepszych narzędzi do budowy eBiznesu na świecie – ale tylko nieliczni potrafią korzystać z tych możliwości. Oprócz GVO nigdzie nie ma usług hostingowych, które mogą zaoferować kompletny system do Email Marketingu (wielokrotny autoresponder, konto hostingowe resellerskie, video hosting, gotowe szablony stron przechwytujących, pokój webinarowy oraz dostęp do podstawowych i zaawansowanych szkoleń marketingowych) – bez dodatkowej opłaty i wszystko w jednym miejscu.

Nie bądź bierny i zacznij działać. Teraz!

Kliknij tutaj i dołącz do Akademii GVO >>

 

Otwórz Wrota do swojego eBiznesu i zacznij wreszcie zarabiać w Internecie:Email:


 

Filed under: BlogJak budować eBiznesjak budować listę kontaktówPomysł na Bizneswielokrtony autoresponder