Autporesponder i Email Marketing - do zdecydowanie klucz do sukcesu w eBiznesieMoże pojęcia takie jak Autporesponder czy Email Marketing za wiele Ci nie mówią, ponieważ jesteś nowy w eBiznesie… Albo wiesz już o co chodzi i nawet używasz autorespondera, jednak nadal nie masz za dobrych efektów. Jeśli tak rzeczywiście jest, to znajdujesz się we właściwym miejscu i o właściwym czasie. Pokażę Ci zaraz jak za pomocą autorespondera w prosty sposób zautomatyzować Twój eBiznes i jak zarabiać na autopilocie…

 

Pierwsze pytanie, które możesz zadać zapewne brzmi:
Po co mi autoresponder?

Załóżmy, że jesteś właścicielem strony, na której chcesz sprzedawać swoje produkty lub usługi. Promujesz tą stronę w sieci i nagle ktoś na nią trafia. W najlepszym wypadku czyta o Twoich produktach, a jeśli nie zamawia, to idzie po prostu szukać gdzieś indziej – właśnie straciłeś potencjalnego klienta lub współpracownika. Może kiedyś wróci na Twoją stronę, a może nie – kto wie?

Niestety aż 99% osób opuści Twoją stronę i już nigdy na nią nie wróci – a nie wspomnę już nawet o kupnie Twoich produktów. Nie ciekawie, prawda?

A czy wiedziałeś, że większość sprzedaży dokonuje się dopiero po 4-12 wizycie na Twojej stronie? 

Natomiast korzystając z Autorespondera i za pomocą Email Marketingu, możesz w znacznym stopniu zoptymalizować wydajność swojej strony – ponieważ od teraz będziesz mieć możliwość aby regularnie kontaktować się ze swoimi czytelnikami i stopniowo zachęcać ich do kupna Twoich produktów.

Używając Autorespondera i wykorzystując Email Marketing, możesz osiągnąć 4 rzeczy:

  1. Sprawisz, że ludzie będą regularnie wracać na Twoje strony (zyskasz dzięki temu stałych czytelników)
  2. Zautomatyzujesz kontakt z potencjalnymi klientami i współpracownikami
  3. Oferując wartościowe informacje zaczniesz stopniowo budować pozytywne relacje
  4. a z osób, które Cię polubiły i Ci zaufały, będą wyłaniać się Twoi klienci – są to soby, które będą regularnie kupować Twoje produkty.

Bez autorespondera budowanie eBiznesu nie ma tak naprawdę sensu. Dlatego budowa listy kontaktów (Twoich potencjalnych klientów i współpracowników), jest absolutną podstawą.

Oczywiście potrzebujesz jeszcze o wiele więcej, aby Twój eBiznes rozwijał się w odpowiedni sposób – potrzebujesz własnej strony; hostingu, na którym postawisz swoją stronę; wideo hostingu, gdzie będziesz trzymać swoje filmy; bloga eksperckiego; stron przechwytujących; pokoju do wideokonferencji (najlepiej z możliwością do prowadzenia webinarów bezpośrednio na Facebooku); szkoleń z eBiznesu i wiele wiele więcej.

I teraz aby to wszystko nie było za bardzo skomplikowane, powstała Akademia GVOpierwszy na rynku system, który zawiera pod jednym dachem wszystkie niezbędne narzędzia do budowy Twojego eBiznesu. Wszystkie narzędzi możesz oczywiście dostosować indywidualnie do swoich potrzeb, więc wybór należy do Ciebie.

Zobacz czym różni się Akademia GVO od swojej konkurencji

Nie musisz również niczego instalować – wszystko jest już gotowe do użycia.

 

Teraz możesz zadać 2 pytanie:
Czym różnią się narzędzia GVO (w tym oczywiście autoresponder) od konkurencji?

  • W skrócie można powiedzieć, że Akademia GVO zawiera po prostu znacznie więcej. Narzędzia są proste w obsłudze (a więc, oszczędzasz czas) i są nawet o wiele tańsze od reszty (dzięki temu oszczędzasz również pieniądze, a nawet dostajesz więcej za mniej).
  • Ponadto Twój eBiznes może rosnąć razem z GVO – zaczynasz dla przykładu od pakietu podstawowego (preferowany dla osób początkujących) i w zależności od tego,  jak szybko będziesz rosnąć, GVO będzie rosnąć razem z Tobą – np. będziesz mógł znieść z narzędzi wszystkie limity. Nie musisz teraz tygodniami główkować, jak zintegrować te wszystkie narzędzi i funkcje w swoim eBiznesie, tylko decydujesz się po prostu na GVO i w kilka minut wszystko jest gotowe.
  • Każdy klient i współpracownik GVO otrzymuje najnowsze oprogramowanie w języku polskim, które jest zgodne ze wszystkimi standardami i zawiera oczywiście polską obsługę klienta.
Możesz teraz bez najmniejszych problemów przetestować Akademię GVO przez 7 dni – kliknij teraz tutaj, aby poznać szczegóły >>

 

Paweł Grzech - jeden z liderów zespołu GVO Polska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Filed under: BlogGVOJak budować eBiznesPomysł na Bizneswielokrtony autoresponder